Fitness, Siłownia, Biking, Indoor Walking, Aquapark

The very fact of unsatisfactory physical health and extra physique weight in youngsters from Szczecin is unsettling. There's ceratainly a necessity for preventive measures within the broad sense. Artwork Health w Kościanie powstał w miejscu starego magazynu nasiennego dawnej Cukrowni Kościańskiej. Po gruntownym remoncie obiekt zajmuje ponad 1000m2, a jego innowacyjne wnętrze posiada wyjątkowy, ciepły charakter.
POWER JOGA - Jest dynamicznym stylem jogi, ukierunkowanym na poprawę wytrzymałości i elastyczności mięśniowej. Doskonała dla tych osób, którym nie odpowiada długie trwanie w pozycjach i medytacja. Jest to połączenie Ashtangi i Vinyasa Yogi, jest formą przystępną również dla osób, które nigdy nie miały z jogą do czynienia. Płynna sekwencja asan w połączeniu z elementami fitnessu i zsynchronizowana z oddechem przywraca równowagę całemu układowi mięśniowo - kostnemu. https://kasandra.com.pl/sportowe-legginsy-fitness-trening-czarne-p-6714.html sprawi, że w trakcie praktyki nie będziesz się nudził a po zakończonej sesji poczujesz pełnię energii.
W miejscu sali restauracyjnej powstała i funkcjonuje od 8 stycznia 2018 roku nowoczesna, profesjonalna sala health: klimatyzowana, z dedykowanym nagłośnieniem, oświetleniem, konstrukcjami do zajęć TRX (które juz niebawem!). Dzięki temu, więcej osób jednocześnie morze korzystać z zajęć, planujemy wprowadzenie nowoczesnych, ciekawych type, planujemy ciekawe imprezy i udział słynnych i utytułowanych instruktorów.
Dynamiczny trening oparty układ choreograficzny, który łączy w sobie elementy tańca i fitnessu. Jego celem jest podniesienie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, poprawa krążenia, pamięci ruchowej a także redukcja tkanki tłuszczowej. Dzięki połączeniu ćwiczeń aerobowych z tańcem można też świetnie rozładować stres oraz poprawić swój nastrój.
Sympatyczna, pełna życia i choć wiecznie w biegu od zawsze związana ze sportem. Wychowanka drugoligowego zespołu Wisły Kraków, od małego spełniała się na boisku. Brązowa medalistka i Wicemistrzyni Polski juniorek w siatkówce, ukończyła wiele kursów z dziedziny health. Specjalizuje się w treningach z kettlebells, Aqua Fitness, TBC, zdrowy kręgosłup oraz streching. Z zamiłowania i pasji do zdrowego trybu życia spełnia się na zajęciach jako instruktorka, zarażając innych. Traktuje ruch jak powietrze i wodę - są to elementy bez których nie potrafi funkcjonować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *